Collection: Pick any 4 flavors you'd like. Soups are shipped 4 quarts per box. (4, 8, 12, 16)
-
Baked Potato with Bacon & Chives
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Black Bean Habanero with Saffron Rice
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Blackened Chicken Wild Rice
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Broccoli Cheddar with Parmesan Cheese
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Carrot & Ginger with Clover Honey
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cheddar Corn Chowder with Bacon
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Farmland Split Pea with Bacon
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
French Cabbage with Kielbasa
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lobster Bisque with Brandy
- Regular price
- $20.95
- Sale price
- $20.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mom’s Chili with Ground Sirloin
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mulligatawny with Curry, & Lentils
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
NEW - Artichoke Parmesan Bisque
- Regular price
- $16.95
- Sale price
- $16.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
NEW - Fire Roasted Tomato Bisque
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
New England Clam Chowder
- Regular price
- $16.95
- Sale price
- $16.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Root Vegetable with Parsnips, Turnips & Sweet Potatoes
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rustic Garden Vegetable
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tomato & Dill with Onions & Garlic
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out